“Baltais kauss”: Vienoti spēlei!

 

Basketbols ir komandas spēle, tā ir spēle, kur viens nav cīnītājs, un viens nav arī uzvarētājs. Lai patiešām gūtu gandarījumu no spēles, ir jāaizmirst “es” un “man”, tā vietā pieņemot “mēs” un “mums” noteikumu.

 

Šo “kopā darbošanās” noteikumu apzināmies arī mēs, Baltais, tāpēc šogad esam apvienojuši spēkus vienā komandā ar Latvijas Basketbola savienību (LBS), un kopīgiem spēkiem izveidojuši basketbola turnīru mazajiem bumbotājiem – “Baltais kauss”. Šī turnīra mērķis ir popularizēt basketbolu sākumskolas bērnu un jauniešu vidū, motivējot nodarboties ar basketbolu un to saistītām aktivitātēm.

 

Basketbola laukums ir vieta, kur kopā sanāk draugi un domubiedri, lai parādītu savu vienotību un mīlestību pret spēli. Tāpēc mēs nedalām komandas uzvarētājos un zaudētājos, jo gūtais prieks un emocijas ir patiesā uzvara, kuru turnīrā gūs katrs, un kuru nevar atņemt. Lai mazie ziķeri spētu paust pienācīgu sajūsmu un prieku, ir nepieciešams kārtīgs enerģijas lādiņš. Esam pārliecināti, ka tieši to sniegts turnīra ietvaros sagādātie labumi turnīra dalībniekiem no Baltais.

 

Baltais vienmēr ir iestājies par jauniešiem un aktīvu dzīvesveidu, tieši tāpēc esam pārliecināti, ka basketbols ir spēle, kas spēj vienot bērnus un jauniešu ne tikai laukumā, bet arī ārpus tā! Basketbols ir lielisks instruments, lai iegūtu ne tikai labu fizisko formu un apgūtu jaunas prasmes, bet basketbola laukumā jaunieši iemācās strādāt komandā, mērķtiecību, attīsta domāšanu, kā arī iegūst pašu galveno – jaunus draugus un pozitīvas emocijas, kas spēj dot pozitīvu grūdienu visai turpmākajai dzīvei un izaugsmei jebkurā dzīves jomā.

 

Aktīvs dzīvesveids ir dzīvesveids, kuru vēlamies veicināt, tādēļ vēlamies parādīt, ka Latvijas nākamo basketbola zvaigžņu un krietnu personību meklēšanā LBS nav vieni. Pateicoties mūsu centieniem, laukumā vieni nebūs arī mūsu bērni un jaunieši. Tagad ar viņiem būsim mēs, kas parūpēsies, lai enerģijas būtu gan no svilpes līdz svilpei.

 

Par aktīviem jauniešiem, asiem prātiem un kopības sajūtu – Baltais, LBS un jaunieši no visas Latvijas vienoti spēlei.